Onze bezorgers delen eindejaarsboekjes uit!

13-12-2021

Onze bezorgers kunnen tussen 11 en 31 december weer langskomen met een eindejaarswens namens zichzelf en Spotta. Veel consumenten waarderen de folders en willen onze bezorgers, vrijwillig, een extra fooi geven aan het einde van het jaar.

Knipsel

Dit jaar hebben we een boekje gemaakt om langs te brengen bij de consumenten. Naast de nieuwjaarswens bevat het boekje leuke advertenties van DPG Media, Novamedia, Gamma, Dolfinarium, Fletcher en Euromaster. In de steden waar de JA-sticker is of wordt ingevoerd krijgen bezorgers ook nog JA-stickers om uit te delen. We geven de bezorgers ook tips om het eindejaarsboekje contactloos te bezorgen, vanwege het coronavirus. We wensen al onze bezorgers heel veel plezier en succes met het uitdelen! 

Bekijk onze recente berichten

Fisherman’s Friend zet huis-aan-huis sampling in

Om hun marktpenetratie verder te verhogen, heeft Fisherman’s Friend een grote retailcampagne van 1+1 gratis via de Albert Heijn gelanceerd. Als onderdeel van deze campagne hebben ze in week 45 huis-aan-huis sampling ingezet. 

 

Uitrol InMijnBus bij eerste gemeenten succesvol

Op 1 december jl. zijn 16 gemeenten overgegaan op InMijnBus. De eerste resultaten bevestigen de positieve bijdrage van het nieuwe bezorgmodel aan het slimmer en duurzamer maken van folderverspreiding.

 

Spotta mag eigen folderpakketten blijven bezorgen

De Autoriteit Consument & Markt (ACM) heeft op 24 november bekend gemaakt dat Spotta zijn zelf- samengestelde-folderpakketten mag blijven bezorgen.

 

01 / 03